MÁM
ZÁJEM
posta
titulka


O nás


Naše společnost se věnuje stěhování a doplňkovým službám jako je balení, montáž nábytku, stěhování majetku nebo doprava při stěhování. Naším záměrem je nabídnout zákazníkům nejkvalitnější služby na trhu. Zkušenosti v této oblasti a tým profesionálů je zárukou spokojenosti našich klientů, kteří se k nám opakovaně vracejí. Pokud se plánujete přestěhovat nebo potřebujete využít některou z doplňkových služeb, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na spolupráci.

Kromě toho, že nabízíme stěhovací služby, je naším úkolem i vzdělávat a poskytovat užitečné informace, které souvisí se stěhováním. Jelikož máme dlouholeté zkušenosti, cítíme zodpovědnost předávat naše vědomosti všem, pro koho je stěhování jednorázová záležitost. Proto jsme si založili blog, kde můžete najít všechno, od tipů a triků při stěhování, až po legislativní povinnosti spojené se stěhováním. Věříme, že Vám tak pomůžeme ještě o něco více.

Chci vypracovat cenovou nabídku na míru

Proč využít stěhování MOVEX?

  1. Bezpečnost je na prvním místě. I když naši společnost tvoří zkušení profesionálové, jako jedna z mála firem na trhu máme uzavřené vysoké pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou při stěhování.
  2. Rychlost je jedna z našich priorit, jelikož si uvědomujeme, že každá minuta Vašeho času je důležitá.
  3. Pohodlí můžete zažít i během stěhování, protože Vás rádi zbavíme starostí, abyste se mohli věnovat jiným důležitým věcem.
  4. Nabízíme různé doplňkové služby, aby mohlo stěhování proběhnout komplexně a aby pro Vás byl celý proces jednodušší.
  5. Kvalitní služby jsou u nás samozřejmostí, během celého procesu se můžete spolehnout na tým profesionálů.