MÁM
ZÁJEM
posta
titulka


Stěhování bytů


Stěhování bytu je časově, fyzicky i psychicky náročný proces, kterým si za život projde téměř každý z nás. Proto budete na své straně chtít spolehlivého partnera, pro kterého je stěhování doslova denním chlebem.

Zbavte se stresu spojeného se stěhováním své domácnosti a nenechte se překvapit nepříjemnostmi, které mohou během stěhování nastat. Svěřte do našich rukou balení, odvoz a stěhování svého drahocenného majetku. Postaráme se o jeho pohodlný přesun do našeho nového bytu nebo domu, ať je kdekoli. Jsme připraveni stěhovat všechny Vaše věci bezpečně, tak aby se předešlo poškození, a to v nejrychlejším možném čase.

Využijte naše služby a naši pracovníci se postarají o všechno potřebné, abyste měli co nejméně starostí. Při stěhování samozřejmě můžete využít všechny naše doplňkové služby: balení, montáž a demontáž nábytku, skladování vašeho majetku během stěhování a dopravu.

Jak probíhá stěhování bytu s námi? V první řadě uděláme obhlídku a navrhneme nejvhodnější způsob stěhování podle množství Vašeho nábytku a osobních věcí. Dohodneme si termín a víc se o stěhování nemusíte starat. V rámci dopředu dohodnutého časového plánu uděláme všechny úkoly potřebné pro bezpečné doručení Vašich osobních věcí na místo určení.

Chci vypracovat cenovou nabídku na míru

Proč využít stěhování MOVEX?

  1. Bezpečnost je na prvním místě. I když naši společnost tvoří zkušení profesionálové, jako jedna z mála firem na trhu máme uzavřené vysoké pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou při stěhování.
  2. Rychlost je jedna z našich priorit, jelikož si uvědomujeme, že každá minuta Vašeho času je důležitá.
  3. Pohodlí můžete zažít i během stěhování, protože Vás rádi zbavíme starostí, abyste se mohli věnovat jiným důležitým věcem.
  4. Nabízíme různé doplňkové služby, aby mohlo stěhování proběhnout komplexně a aby pro Vás byl celý proces jednodušší.
  5. Kvalitní služby jsou u nás samozřejmostí, během celého procesu se můžete spolehnout na tým profesionálů.